f

Team Viewer program do zdalnego wsparcia

Zdalna pomoc techniczna za pomocą TeamViewer umożliwia zdalne sterowanie komputerami teamviewer zrzutlub serwerami  świadczącym spontaniczną pomoc techniczną, administratorom serwerów i osobom prowadzącym biuro domowe - tak łatwo, jak sprzed ekranu. Udzielaj pomocy technicznej dla urządzeń mobilnych i łącz się wygodnie z iPadem, iPhone'em, iPodem Touch i urządzeniami z systemem Android ze swojego stanowiska roboczego.

 

 

AdwCleaner

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie adwcleanerpotencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie ono z wszelakiego rodzaju komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).AdwCleaner jest programem lekkim, szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych. Z jego pomocą zniwelujemy takie przypadłości jak niemożliwa do zmiany strona startowa przeglądarki, wyświetlanie niepożądanych reklam itp. AdwCleaner uchroni nas również przed szkodnikami wykradającymi nasze poufne dane.

 

Polski VAG 4,9

Oprogramowanie diagnostyczne do interfejsów VAG umożliwiające w samochodach marki Volkswagen, Skoda, Audi, Seat, (protokół ISO9141,KWP2000) wyprodukowanych w latach 1991/2 - 2003  :vag 4.9- odczyt kodów błędów ze sterowników, sprawdzenie czujników,
- kasowanie kodów usterek / inspekcji olejowych, kodowanie podzespołów,
- diagnostykę silnika, ABS, klimatyzacji, skrzyni biegów, licznika i innych podzespołów, logowanie do sterowników,
- wykonanie adaptacji przepustnicy, aktywacji tempomatu, regulacji xenonów,
- kodowanie kluczy, wysterowanie centralnego zamka, de/aktywacja AIR-BAG,
- przeprowadzanie nastaw podstawowych, test elementów wykonawczych,
- wiele innych czynności serwisowych.